Tétel

Rufpreis:

1 000 HUF

Beschreibung:

A kézi lőfegyverek lövésügye. A lőutasítás elméleti részének oktatásához szolgáló mellékletek. Szerk.: Lehár Antal. Fordította: Matuskovich Imre. Komárom, 1911, Spitzer Sándor-ny. Kiadói félvászon-kötésben, foltos, sérült borítóval, foltos, ceruzás aláhúzásokkal, rossz állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pintér_henrietta