A kézi lőfegyverek lövésügye. A lőutasítás elméleti részének oktatásáh... https://www.darabanth.com/de/332-Fernauktion/332.0/Bucher/Bucher-Militaria~1500005/A-kezi-lofegyverek-lovesugye-A-loutasitas-elmeleti-reszenek-oktatasahoz-szolgalo-mel~II1853690
1853690
16633
332
Books: Military
Beschreibung: A kézi lőfegyverek lövésügye. A lőutasítás elméleti részének oktatásához szolgáló mellékletek. Szerk.: Lehár Antal. Fordította: Matuskovich Imre. Komárom, 1911, Spitzer Sándor-ny. Kiadói félvászon-kötésben, foltos, sérült borítóval, foltos, ceruzás aláhúzásokkal, rossz állapotban.
: pintér_henrietta