Asztalos Miklós: II. Rákóczi Ferenc és kora. Bp., 1934, Dante, 492 p. ... https://www.darabanth.com/de/332-Fernauktion/332.0/Bucher/Bucher-Geschichte~1500004/Asztalos-Miklos-II-Rakoczi-Ferenc-es-kora-Bp-1934-Dante-492-p-terkep-nelkul-Kiadoi~II1857113
1857113
15829
332
Books: History
Beschreibung: Asztalos Miklós: II. Rákóczi Ferenc és kora. Bp., 1934, Dante, 492 p. térkép nélkül. Kiadói aranyozott címeres egészvászon-kötésben,
: tánczos_gábor