Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 57

17131.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kárpáti Tamás: A vendéglátás aranykönyve  Bp., 1995 .EastinWest. Kiadói, aranyozott plüss borítással.
17132.

Rufpreis:
1 800 HUF

Zádor Anna: Az esztergomi főszékesegyház. Bp.,1970, Corvina. Kiadói papírkötés.
17133.

Rufpreis:
800 HUF

17134.

Rufpreis:
1 400 HUF

6 db művészettel kapcsolatos könyv. Kiállítási katalógusok, Vasarely, Zsankó, Chagall,
17135.

Rufpreis:
1 200 HUF

17136.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

17137.

Rufpreis:
1 000 HUF

A dohány nagyüzemi termesztése. Szerk.: Dr. Borsos János. Bp.,1976, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés.
17138.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csatári-Szűts Kálmán-Komjáti István: Borsó és babtermesztés. Mezőgazdasági Kiskönyvtár. Bp.,1965, Mezőgazdasági Kiadó. Második, átdolgozott, bővített kiadás. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés.
17139.

Rufpreis:
1 400 HUF

Appel Ottó: A burgonyabetegségek. 2. rész: A tőbetegségek. Bp., 1928, Harmat Sándor. Kissé kopott félvászon kötésben.
17140.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gergely Béla: Milyen baromfiólat építsen a kistenyésztő? Bp.,1940, Baromfitenyésztők Országos Egyesület, (Pátria-ny.),20 p. Kiadói papírkötés.
17141.

Rufpreis:
1 400 HUF

Mohácsy Mátyás-Porpáczy Aladár: A szamóca, a málna és a szeder termesztése. Bp., 1957, Mezőgazdasági Kiadó. Első kiadás. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
17142.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF