Bücher: Gastronomie und Gärtnerei Zahl der Lose: 57
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1691214
17131
332
Books: Gastronomy and Gardening
Báldy Bálint: A baromfi tenyésztése. Bp., 1954, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval. 1689683
17132
332
Kárpáti Tamás: A vendéglátás aranykönyve Bp., 1995 .EastinWest. Kiadói, aranyozott plüss borítással.
1733874
17133
332
Zádor Anna: Az esztergomi főszékesegyház. Bp.,1970, Corvina. Kiadói papírkötés.
1721291
17134
332
1788383
17135
332
6 db művészettel kapcsolatos könyv. Kiállítási katalógusok, Vasarely, Zsankó, Chagall,
1788330
17136
332
2200
1783663
17137
332
1691252
17138
332
A dohány nagyüzemi termesztése. Szerk.: Dr. Borsos János. Bp.,1976, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés.
1733166
17139
332
Csatári-Szűts Kálmán-Komjáti István: Borsó és babtermesztés. Mezőgazdasági Kiskönyvtár. Bp.,1965, Mezőgazdasági Kiadó. Második, átdolgozott, bővített kiadás. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés.
1741947
17140
332
Appel Ottó: A burgonyabetegségek. 2. rész: A tőbetegségek. Bp., 1928, Harmat Sándor. Kissé kopott félvászon kötésben.
1732159
17141
332
Gergely Béla: Milyen baromfiólat építsen a kistenyésztő? Bp.,1940, Baromfitenyésztők Országos Egyesület, (Pátria-ny.),20 p. Kiadói papírkötés.
1733095
17142
332
Mohácsy Mátyás-Porpáczy Aladár: A szamóca, a málna és a szeder termesztése. Bp., 1957, Mezőgazdasági Kiadó. Első kiadás. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF