17136.
Beendet 332. Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
2 200 HUF
5,96 EUR, 6,88 USD
Modern festők. Magyar és idegen művészek alkotásai eredeti színekben és magyarázó szöveggel. Szerk.: Térey Gábor. IV. köt. Bp., é. n. Festett, aranyozott vászonkötésben. Gerincen kis sérülés, egyébként jó állapotban