Tétel

Rufpreis:

5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD

Beschreibung:

Ernst von Bassermann-Jordan: Uhren. Ein handbuch für Sammler und Liebhaber. Bibliothek für Kunst und Antiquitatensammler. Band 7. Berlin, 1920, Carl Schmidt&Co. Második kiadás. Német nyelven. Javított gerincű félvászon-kötés, kopott borítóval, de belül jó állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pintér_henrietta