Divald Kornél: Magyarország művészeti emlékei. Bp., 1927, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott félbőr kötés, kisebb kopásnyomokkal a borítón és a gerincen, két lap kissé gyűrött