Ady Endre: Levelek Párisból. Válogatotta: dr. Földessy Gyula. (Bp.), 1924, Amicus, (Globus-ny.), 176 p. Korabeli szecessziós aranyozott egészvászon-kötés, kopott aranyozással. Első kiadás.