Szecessziós asztali óra, ingával, csont lábakon, fa óratesttel és talapzattal, órakulccsal, a fa testen és talapzaton kisebb kopásnyomokkal és folttal, működik, m: 24 cm, talapzat: 13x7 cm.
XIX. sz. Biedermeier, kisméretű fali ingaóra hibátlan zománc számlappal.Működő, szép állapotban, kulccsal 52 cm / XIXth. century biedermeier wall clock. Nice, working condition 52 cm