11103.
Beendet 332. Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD
Jelzett kalapos hölgy libákkal, festett műgyanta, jelzett, kopott, fa talapzaton, m:25 cm, d: 20 cm