Foto Zahl der Lose: 365
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1809576
12402
332
14000
Photo
cca 1910 Budapest, Magyar Kir. Tudományegyetem klinikáiról készült fotók, III. sz. Belklinika, szemklinika, elme- és idegkórtani klinika, sebészet, kazánház, Bíró Pál műterméből, kartonra kasírozva, 23x 29 cm
1837580
12403
332
Photo
cca 1900 Futballisták csoportképe, Schmidt Ágoston kőbányai műterméből, kartonra kasírozva, 14x20 cm
1851667
12404
332
Photo
1945 Budapest, háborús bűnösök nyilvános kivégzése a börtön udvarán, 8 db vintage negatívról készült mai nagyítás, 25x18 cm
1854122
12405
332
Photo
cca 1910 A Soroksári Általános Iskolák ifjúságának ünnepe a pesterzsébeti Kossuth szobor előtt, keményhátú fotó, hátoldalon feliratozva, Borsy Béla hidegpecséttel jelzett fotója, lyukasztással, szélei levágva, 18×23 cm 1854791
12406
332
Photo
cca 1950 Vasúti baleset, sajtófotó, nagyítás, 18x24 cm 1855415
12407
332
Photo
1932 Bp., Csajthay Ferenc (1862-1940) újságíró tiszteletére a Pannóniában rendezett baráti vacsora résztvevői, hátoldalon feliratozott fotó Schäffer műterméből, pecséttel jelzett, 18×24 cm
1851725
12408
332
Photo
1964 Budapest, Kölcsey Ferenc Gimnázium tanárai és végzős növendékei, kistabló, (sarkán törésvonal), 18x24 cm 1851729
12409
332
Photo
1965 Budapest, a Landler Jenő Általános Gimnázium tanárai és végzős növendékei, kistabló, 18x24 cm 1851734
12410
332
Photo
1957 Székesfehérvár, a József Attila Gimnázium tanárai és végzős növendékei, kistabló (javítva), 16x23 cm
1851740
12411
332
Photo
cca 1979 Üvegek, 3 db vintage fotó, kettő feliratozott, 13x18 cm és 24x18 cm között 1852872
12412
332
Photo
Légikisasszonyok, reptéri dolgozók, 5 db fotó, 21×16 cm
1852881
12413
332
Photo
Kessler nővérek (Alice és Ellen Kessler), 1 db képeslap + 1 db MTI sajtófotó, fotó: 27×18 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF