Foto

Zahl der Lose: 365

21 db régi útlevél fotó útlevél lapokon kitépve + kb 25 egyéb fotó
12390.

Gelöscht

cca 1970-1990 40 db színes fotó repülőkről,   11x16 cm.
12391.

Rufpreis:
5 000 HUF

1979 Kutyakiállítás Opole városában (Lengyelo.), 45 db vintage fotó + 72 db vintage negatív (a papírképek ezekről a negatívokról készültek), 24x36 mm és 9x14 cm között
12392.

Rufpreis:
1 400 HUF

1924 A Budai Dalárda Tagjait ábrázoló nagyméretű tabló fotó 3 részből. 51x30 cm
12393.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1930-1940 Focicsapat, fotó, kartonra ragasztva, hátulján feliratozva, 11,5×16,5 cm
12394.

Rufpreis:
1 000 HUF

1982 Divatfotó, hátulján feliratozva, 24×18 cm
12395.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1880-1890 Díszesen aranyozott egészbőr vasúti témájú fotóalbum, egyedi Gottermayer-kötésben, aranyozott táblaélekkel, benne: a szegedi MÁV igazgatóság épületével, Temesvár-Józsefváros pályaudvar épületével, Stájerlakanina vasúti pályaudvar, a vasúti szerelvényeket szállító gombosi gőzkomp, Oravica-Anina viadukt fotóival, további kettő azonosítatlan helyszín fotójával, valamint vasúti tisztviselők fotóival, 70 db keményhátú fotó, néhány feliratozva, összesen 70+8 db keményhátú fotó, különféle méretekben, a fotók jó állapotban, a gerincen kis sérüléssel, a borítón kis kopással, az egyik tábla sérült, foltos elülső kötéstáblával és előzéklappal, az a hátsó táblán a fém rátétek hiányosak, sérültek./ cca 1880-1890 Decorative gilt full leather photo album, about railway topic, Gottermayer-binding, with gilt sheet edges, with 71 pc portraits boardphotos of railway officers, and 8 pc board photos of interesting places (building of MÁV directorate of Szeged, building of railway station of Timisoara (Temesvár/Temeswar), building of railway station of Anina (Stájerlakanina/ Steierdorf), steam ferry with railroad cars in Bogojevo (Gombos), railway viaduct beetween Oravita (Oravica/Orawitza) and Anina (Stájerlakanina/ Steierdorf) and two other photos of unkown places), all: 70+8 pieces of boardphotos, different sizes, the photos in good conditions, with little damage on the spine, with little worn on the cover, one sheet damaged, the front cover and the front smear sheet spotty, the metal applications on the back cover damaged.
12396.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

cca 1920 Vadász, nagyméretű fotója. Fotó méret 23x18 cm /large photo of a Hunter.
12397.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1910 Tűzoltók nagyméretű tablófotója dombornyomott keretben. Keret mérete: 36x31 cm / Fireguards. Large photo.
12398.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1880-1900 10 nagyobb méretű keményhátú fotó, benne 3 katonai is / mixed photos
12399.

Rufpreis:
1 600 HUF

1949-1957 Vegyes tablófotó tétel, 3 db (MÁVAG Dolgozók Ált. Gépészeti Műszaki Középiskolája, Bólyai János Textilipari Technikum), 18x24 cm és 16x23 cm közötti méretben
12400.

Rufpreis:
1 200 HUF

1941 Pápa, A református templom felszentelése, kartonra ragasztott fotó, 25,5×19,5 cm
12401.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF