15033.
Beendet 331. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
800 HUF
2,17 EUR, 2,50 USD
Georg Wegener: Szálljatok velem! Egy világjáró újabb emlékei. Fordította: Halász Gyula. Világjárók. Utazások és kalandok. Bp., é.n., Franklin. Kiadói aranyozott papírkötés, kissé kopott borítóval.