15001.
Beendet 331. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Dr. Falk Zsigmond: Budapesttől San-Franciscoig. Bp.,1895, Deutsch Zsigmond és Társa. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Frankl és Werner-kötés, festett lapélekkel, kopottas borítóval.