Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 80

16941.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dr. Fóti Mihály: Az orvostudomány és az élettan Nobel-Díjasai 1901-1973. Bp.,1975, Medicina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16942.

Rufpreis:
800 HUF

Dr. Vojnits András-Veres László: Rétek, legelők élővilága. Bp.,1991,Officina. Kiadói kartonált papírkötés, kissé foltos borítóval, rajta névbejegyzéssel, firkált címlappal.
16943.

Rufpreis:
800 HUF

16944.

Rufpreis:
1 200 HUF

16945.

Rufpreis:
1 000 HUF

16946.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

16947.

Rufpreis:
1 200 HUF

16948.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Dr. Scheiner, J[ulius]: Népszerű asztrofizika. Fordította: Dr. Wodetzky József. Bp., 1916, Természettudományi Társulat. Kiadói díszes egészvászon-kötésben, Gottermayer-kötésben, kopott, foltos borítóval.
16949.

Rufpreis:
2 000 HUF

16950.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Brillat-Savarin, Jean Anthelme: Az ízlés fiziológiája. Ford. Ambrus Zoltán, Ambrus Gizella. Első kiadás.  Bp. 1912. Singer és Wolfner. 1 t. 303 l. Korabeli félvászon kötésben
16951.

Rufpreis:
4 000 HUF

16952.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF