16816.
Beendet 331. Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
10 000 HUF
27,10 EUR, 31,25 USD
Dr. Cserey Adolf: Növényhatározó vagyis vezér a virágzó növények neveinek könnyű és biztos kikereséséhez. Selmecbánya, 1894, Joerges Ágost Özv. és Fia, LXXXIV+730+2 p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, de belül jó állapotban.