Tétel

Rufpreis:

10 000 HUF
27,10 EUR, 31,25 USD

Beschreibung:

Dr. Cserey Adolf: Növényhatározó vagyis vezér a virágzó növények neveinek könnyű és biztos kikereséséhez. Selmecbánya, 1894, Joerges Ágost Özv. és Fia, LXXXIV+730+2 p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, de belül jó állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván