Tétel

Rufpreis:

2 000 HUF

31

Beschreibung:

Pósa Lajos: Ujabb költemények. Bp., 1881, Grimm Gusztáv, (Szeged, Endrényi Lajos és társa-ny.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, bejegyzésekkel a címlap hátoldalán és a hátsó szennylapon és kötéstábla belsején. Első kiadás.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pintér_henrietta