Keramiken Zahl der Lose: 32
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1845788
11092
331
Art-ceramics
Gyurcsek Ferenc (1942-): Ülő lányka. Terrakotta, jelzett, apró lepattanással, m: 22 cm
1843026
11093
331
11000
Art-ceramics
cca 1890 Tata, Fischer Károly áttört dísztányér, kézzel festett, apró lepattanással, máz hibával, d: 23 cm 1733390
11094
331
Art-ceramics
1849147
11095
331
6500
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalatos Gorka váza, repesztett mázas kerámia, jelzett, javított, m:28 cm
1800396
11096
331
8500
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalatos Gorka váza, repesztett mázas kerámia, jelzett, m:24,5 cm
1849047
11097
331
8500
Art-ceramics
Körmöcbányai szecessziós tányér, mázas, jelzett, apró máz hibákkal,d: 25,5 cm 1849009
11098
331
Art-ceramics
Körmöcbányai szecessziós tányér, mázas, jelzett, apró máz hibákkal, hajszálrepedéssel, d: 17 cm 1687556
11099
331
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalatos mázas kerámia váza, jelzett, apró lepattanásokkal, m: 17 cm
1847852
11100
331
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalatos kerámia falikép, jelzett, m: 18 cm
1845967
11101
331
Art-ceramics
Goebel lány babával, kézzel festett, jelzett (Limpke), m: 12 cm 1829023
11103
331
Art-ceramics
Dekoratív Iparművészeti Vállalatos váza, mázas kerámia, kopásokkal, m: 32 cm
1828669
11104
331
Art-ceramics
Tófej süni ikebana tál, mázas kerámia, jelzett, m: 10 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF