Foto

Zahl der Lose: 252

cca 1985 Menesdorfer Lajos (1941-2005) budapesti fotóművész hagyatékából, feliratozott, pecséttel jelzett vintage fénykép (Pihenő), 40x30 cm
12119.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1990 Menesdorfer Lajos (1941-2005) budapesti fotóművész hagyatékából, feliratozott, vintage fénykép (Álmában csenget egy picit), 40x30 cm
12120.

Rufpreis:
1 400 HUF
14

cca 1991 Menesdorfer Lajos (1941-2005) budapesti fotóművész hagyatékából, feliratozott, vintage fénykép (Virág a mezőn), 40x27,5 cm
12121.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1989 Menesdorfer Lajos (1941-2005) budapesti fotóművész hagyatékából, feliratozott, vintage fénykép (Tavirózsa), 40x30 cm
12122.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1988 Menesdorfer Lajos (1941-2005) budapesti fotóművész hagyatékából, feliratozott, vintage fénykép (Kulcs a szívhez), 30x40 cm
12123.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1982 Menesdorfer Lajos (1941-2005) budapesti fotóművész hagyatékából, feliratozott,  pecséttel jelzett, vintage fénykép, 40x30 cm
12124.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1980 Menesdorfer Lajos (1941-2005) budapesti fotóművész hagyatékából, feliratozott,  pecséttel jelzett, vintage fénykép, kasírozva, 39x30 cm
12125.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1955 Osoha László (1899-1970) budapesti fotóművész hagyatékából 2 db vintage fotó (Cséplés), az egyik pecséttel jelzett), 24x18 cm és 17x23 cm
12126.

Rufpreis:
2 000 HUF

1940 Osoha László: Buborék fújó, pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 37x28 cm
12127.

Rufpreis:
2 400 HUF

RARocz jelzésel: Parlament, Budapest, 1990. október 23., nagyméretű fotó, üvegezett keretben, 49×33 cm
12128.

Rufpreis:
3 000 HUF

1934 Idős férfi portréja, Székely Aladár műterméből, Székely Aladár aláírásával, kartonon, a hátoldalán egy kislány portréjával, körbevágott, 17x20 cm
12129.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1950 Szilárd Gyula (?-?) budapesti fotóművész hagyatékából 3 db jelzés nélküli, vintage fotóművészeti alkotás, 24x18 cm
12130.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF