Foto Zahl der Lose: 252
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1845119
12119
331
Photo
cca 1985 Menesdorfer Lajos (1941-2005) budapesti fotóművész hagyatékából, feliratozott, pecséttel jelzett vintage fénykép (Pihenő), 40x30 cm 1845123
12120
331
Photo
cca 1990 Menesdorfer Lajos (1941-2005) budapesti fotóművész hagyatékából, feliratozott, vintage fénykép (Álmában csenget egy picit), 40x30 cm 1845126
12121
331
Photo
cca 1991 Menesdorfer Lajos (1941-2005) budapesti fotóművész hagyatékából, feliratozott, vintage fénykép (Virág a mezőn), 40x27,5 cm 1845130
12122
331
Photo
cca 1989 Menesdorfer Lajos (1941-2005) budapesti fotóművész hagyatékából, feliratozott, vintage fénykép (Tavirózsa), 40x30 cm 1845132
12123
331
Photo
cca 1988 Menesdorfer Lajos (1941-2005) budapesti fotóművész hagyatékából, feliratozott, vintage fénykép (Kulcs a szívhez), 30x40 cm 1845135
12124
331
Photo
cca 1982 Menesdorfer Lajos (1941-2005) budapesti fotóművész hagyatékából, feliratozott, pecséttel jelzett, vintage fénykép, 40x30 cm 1845136
12125
331
Photo
cca 1980 Menesdorfer Lajos (1941-2005) budapesti fotóművész hagyatékából, feliratozott, pecséttel jelzett, vintage fénykép, kasírozva, 39x30 cm
1845144
12126
331
Photo
cca 1955 Osoha László (1899-1970) budapesti fotóművész hagyatékából 2 db vintage fotó (Cséplés), az egyik pecséttel jelzett), 24x18 cm és 17x23 cm 1085594
12127
331
Photo
1940 Osoha László: Buborék fújó, pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 37x28 cm 1773307
12128
331
Photo
RARocz jelzésel: Parlament, Budapest, 1990. október 23., nagyméretű fotó, üvegezett keretben, 49×33 cm
1846172
12129
331
Photo
1934 Idős férfi portréja, Székely Aladár műterméből, Székely Aladár aláírásával, kartonon, a hátoldalán egy kislány portréjával, körbevágott, 17x20 cm 1845253
12130
331
Photo
cca 1950 Szilárd Gyula (?-?) budapesti fotóművész hagyatékából 3 db jelzés nélküli, vintage fotóművészeti alkotás, 24x18 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF