Foto Zahl der Lose: 252
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1779035
12095
331
Photo
1986 Jankovszky György(1946-): Víkend ház XIX, feliratozva, aláírt, pecséttel jelzett, részben színezett, kartonra kasírozva, 12x18 cm
1848285
12096
331
Photo
1983 Jankovszky György(1946-): New York 10/2, feliratozva, aláírt, pecséttel jelzett, kartonra ragasztva, 12×18 cm
1848288
12097
331
Photo
1968 Jankovszky György(1946-): Budapest Kerepesi temető, feliratozva, aláírt, pecséttel jelzett, kartonra ragasztva, 14,5×20,5 cm
1848263
12098
331
Photo
cca 1955 Korschelt Miklós (1900-1982): Életképek, pecséttel jelzett vintage fotó, 3 db, sérülésekkel, 18×23 cm 767209
12099
331
Photo
cca 1980-1990 Kovács Melinda vintage fotóművészeti alkotása, Férfi bársonnyal, színezett fotó, jelzetlen, 13x15 cm. 1834726
12100
331
Photo
cca 1930-1940 H.B. Leon: New York, feliratozott fotó, 12x19 cm / cca 1930-1940 H.B. Leon: New York, 19x12 cm
1845198
12101
331
Photo
cca 1939 Dr. Leszl Kornél (?-?) budapesti fotóművész hagyatékából 3 db vintage fotóművészeti alkotás, az egyik feliratozva, aláírva, 24×18 cm 1845249
12102
331
3200
Photo
cca 1977 Kazincbarcika, Menesdorfer Lajos (1941-2005) budapesti fotóművész hagyatékából, 13 db vintage fénykép, többsége feliratozott, 18x24 cm 1845091
12103
331
Photo
cca 1992 Menesdorfer Lajos (1941-2005) budapesti fotóművész hagyatékából, feliratozott vintage fénykép (Vadvízország), 30x40 cm 1845097
12104
331
Photo
cca 1991 Menesdorfer Lajos (1941-2005) budapesti fotóművész hagyatékából, feliratozott vintage fénykép (Ha csak emlék az élet), 37,5x24 cm 1845098
12105
331
Photo
cca 1984 Menesdorfer Lajos (1941-2005) budapesti fotóművész hagyatékából, feliratozott vintage fénykép (Csillék), 30x40 cm 1845099
12106
331
Photo
cca 1987 Menesdorfer Lajos (1941-2005) budapesti fotóművész hagyatékából, feliratozott, pecséttel jelzett vintage fénykép (Vízparti látomás), 40x30 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF