https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Antik Zahl der Lose: 18
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1846817
11053
331
0
6000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Érdekes szerkezetű mechanikus rúzstartó, kiugró tükörrel, féldrágakő díszítéssel / Lipstick holder with mechanic mirror 5,5 cm 1845468
11054
331
0
2200
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Üveg sószóró, ezüst (Ag) kupakkal (jelzett), m: 4 cm 1685031
11055
331
0
120000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1929-1932 Ezüst (Ag.) névjegykártyatartó, fedelén a Társadalmi Egyesületek Szövetsége "A Magyar Társadalom Legjobbjainak" kitüntetésével, alján "1929 és 1932. évben a T. E. Sz. díját Tormay Cecile írónő nyerte", fedelének belső oldalán az írónő "T. C." monogramos fényképével, jelzett, mesterjeggyel, 8,5×7×2 cm, bruttó 111,9 g
Das Lot is nicht erreichbar
1729611
11056
331
0
4000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Kínai pecsétnyomó, faragott kő / Chinese seal maker. Carved stone 3x3 cm 1729620
11057
331
0
6000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Kínai pecsétnyomó, mázas porcelán. Virágdísszel. / Chinese seal maker. Porcelain 5 cm 1846057
11058
331
0
3000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Joze Vrscaj (?-?): Kocka kisplasztika, ezüst-műanyag, jelzett, 5,5×5,5×5,5 cm 1851147
11059
331
0
12000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Antik ezüst (Ag.) nyelű villa párban, jelzett (1851), mesterjeggyel, monogrammal, h:22 cm (2×)
Das Lot is nicht erreichbar
1764649
11060
331
0
10000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Kínai pecsétnyomó, Festett, mázas porcelán / Chinese glazed porcelain seal maker 12 cm 1835244
11061
331
0
6000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
1910 Acier ezüstözött alpakka íróasztali készlet eredeti dobozában, szép állapotban. Dobozon kis feliratozott plakett. "Emlékül a Barcsay utcai főgymnázium 1909/10 évbeli VIII. b osztályától " 1815324
11062
331
0
2000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1800 jelzett (BA) ón tányér, erősen kopott, d: 28 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1849419
11063
331
0
20000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Biedermeier stílusú fa keretes tükör, furnéron hibákkal 82x100 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1811439
11064
331
0
7000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Régi automobil. Nagyméretű, faragott, pácolt fa jármű / Large carved automobile figure 37x13 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse