https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Technik Zahl der Lose: 23
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1748841
17281
330
0
3600
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
1911 Vízügyi Közlemények I. évf. 2. szám. Morvaszabályozás 24 fényképpel és két kihajthható térképpel. 1783194
17282
330
0
3000
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Ferenczy Emil: Asztalosipar. Ipari szakkönyvtár 36-38. Bp.,é.n., Ipari tanfolyamok Országos Vezetősége, (Pallas-ny.), 301 p. Javított félvászon-kötés, a gerince javított, a hátsó borító pótolt, belül jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1671791
17283
330
0
4600
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Cipészipari ismeretek. Összeállította: Az ipari szakkönyvtár szerkesztőbizottsága. Ipari szakkönyvtár 28-30. Bp.,é.n., Ipari Tanfolyamok Országos Vezetősége, 238 p+6 t. (5 kihajtható és 1 egészoldalas ábra.) Számos szövegközti és egészoldalas ábrával illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel, az egyik ábrát kitépték.
Das Lot is nicht erreichbar
1797890
17284
330
0
1200
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
1936 Nyomda és rokonipar évkönyve. felelős kiadó Nyírő Tibor. Egészvászon kötésben, jó állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
1797904
17285
330
0
800
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Karriérek sorozatból, Balla Ignác: Edison. Budapest, 1912. Karriérek Kiadóhivatala. 8 képpel, aranyozott egészvászon kötésben, gerincen minimális foszlás
Das Lot is nicht erreichbar
1751262
17286
330
0
1200
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Félix R. Paturi: A technika krónikája. Bp., 1991, Officina Nova. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1755917
17287
330
0
800
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Ötszámjegyü szorszámi és szögmértani táblák. Összeállította: Lutter Nándor. 3. kiadás. Bp., 1880. Franklin 194p. Korabeli félvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1581566
17288
330
0
1000
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Kézdi Árpád, Markó Iván: Földművek védelme és víztelenítése. I-II. Bp., 1962-1964, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, ajándékozási sorokkal.
Das Lot is nicht erreichbar
1758302
17289
330
0
1200
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Ficza, Mamusich: Természethű hangközlés Elektroakusztika. Bp., 1964. Műszaki. 1748915
17290
330
0
1000
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Tarján Ferenc: Feltalálók műhelytitkai. Korszerű találmányok és felfedezések. Az emberi alkotás regényei. Bp., én., Béta. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1725649
17291
330
0
800
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Vegyes, fotózással kapcsolatos könyv tétel, 5 db, vegyes, viseltes állapotban: Sevcsik Jenő: A fotós labor, Sevcsik Jenő: Fotolabor, Szemerédy Zoltán: Fotóbarkács, Kéri Dániel: Negatíveljárás, Kun Miklós: Tanuló fotoamatőrök könyve
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse