https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen Zahl der Lose: 94
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1690962
15734
330
0
100
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Almássy Tibor: Autóversenyzők, versenyautók. Bp.,1980, Sport. Második, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1692526
15735
330
0
100
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Székely Éva: Sírni csak a győztesnek szabad! Tények és tanúk. Bp., 1982, Magvető. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1635180
15736
330
0
100
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Testnevelési utasítás II. rész. Testnevelési sportágak. 2. füzet: Szabadgyakorlatok. Bp., 1926, Stádium, 40 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, Nagydorogi Levente Egyesület pecsétjével.
Das Lot is nicht erreichbar
1613256
15737
330
0
100
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Testnevelési utasítás II. rész. Testnevelési sportágak 9. füzet: Céllövősport. Bp., 1926, Stádium, 94 p. Kiadói papírkötés, mellékletekkel, a borító leszakadt a könyvtestről, az elülső borító hiányzik, a könyvben pár helyen ceruzás bejelölés, Ludovika Akadémia Könyvtára bélyegzővel.
Das Lot is nicht erreichbar
1613266
15738
330
0
100
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Testnevelési utasítás II. rész. Testnevelési sportágak. 10. füzet: Egyéb ágak. I. fejezet: Evezés. II. fejezet: A túristáskodás. III. fejezet: A megfigyelési érzéket fejlesztő játékok. IV. fejezet: Utánzójátékok. V. fejezet: Terepjátékok. Bp., 1926, Stádium, 146 p. Kiadói papírkötés, mellékletekkel, kissé foltos borítóval, Ludovika Akadémia Könyvtára bélyegzővel.
Das Lot is nicht erreichbar
1629582
15739
330
0
1600
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Mező, Ferenc: The modern olympic games. Bp., 1956, Pannonia. Kiadói egészvászon-kötés, angol nyelven. / Linen-binding, in English languages.
Das Lot is nicht erreichbar
1629997
15740
330
0
100
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Földy Attila Rallye-varázs 2002. Bp., 2002, Szerzői kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1706160
15741
330
0
1200
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Új magyar sakkfeladvány antológia. Szerk.: Bakcsi György. Bp.,1979, Sport. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1782744
15742
330
0
3000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Richárd Bálint: WRC Face To Face 2011. World Rally Championship. Bp., 2011. Kiadói kartonkötésben, papír védőborítóval. Rengeteg képpel. Szép állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1755333
15743
330
0
800
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Kő András: Bozsik. Bp.,1979, Sport. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1706664
15744
330
0
100
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Sakk. Verseny és játékszabályok. Összeállította: Fekete Géza, Mohácsi László. Bp., 1983, Sport. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1706176
15745
330
0
1200
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Asztalos Lajos-Bán Jenő: A sakkjáték elemei I. kötet. Bp.,1952, Sport. Második, bővített kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse