https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen Zahl der Lose: 94
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1841220
15661
330
0
4600
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Pongrácz György: Negyedszázad piros-fehérben. Tichy Lajos életregénye. Bp., 1977, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, fekete-fehér fotókkal. A szerző, Pongrácz György (1939-2001) dedikációjával és Tichy Lajos (1935-1999) aláírásával.
Das Lot is nicht erreichbar
1719539
15662
330
0
6500
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Leitner Ferenc: Bridge, Szórakozás. Tudomány. Sport. Bp., 1932, Szinházi Élet Boltja. (Viktória-ny.) 151 l. Szövegközti ábrákkal. Fűzve, kiadói borítóban. Gerince sérült
Das Lot is nicht erreichbar
1832627
15663
330
0
6000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Miltényi Márta: A sportmozgások anatómiai alapjai. Bp.,1980, Sport. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1839697
15664
330
0
3000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Béla: Nyilasi Tibi! Nyilasi Tibi! Bp., 2003. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1841585
15665
330
0
1000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Major János-Nagy Béla-Szücs László: Fradi labdarúgószakosztály története. Bp., 1972, Sportpropaganda. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1843493
15666
330
0
1200
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Kiss László: A 91. perc. (Bp.,1995,) Viva Media. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált Bajkai János (1950-) magyar nemzeti labdarúgó-partbíró, asszisztens részére. 1821004
15667
330
0
2000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Gersits István - Pápai János: Sakk -irodalom, -humor, -feladványok, -rajzok, -képeslapok. Érd, 2017, szerzői. Melléklettel. Papírkötésben, jó állapotban. 1839695
15668
330
0
1600
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Béla: FTC napló 1945-1949. Bp., 1980. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1831892
15669
330
0
9000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Csanádi Árpád: Labdarúgás 1-3. kötet. Testnevelési Főiskolai tankönyv. Bp.,1978, Sport. Negyedik, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1826769
15671
330
0
2800
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Polgár László: Nevelj zsenit! Farkas Endre interjúi Zsuzsa, Zsófi, és Judit válogatott versenyjátszmái. Szerk.: Bakonyi Péter. Bp.,1989, Interart. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1826738
15672
330
0
2800
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Jakov Nejstadt: Keresz tanít. Bp., 1987, Sport. Kiadói papírkötés. 1826622
15673
330
0
2800
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
T. Petroszjan-E. Sehtmann: Petroszjan tanít. Bp.,1989, Sport. Kiadói kartonált papírkötés. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse