F. W. Up de Graff: Az Amazonasz őserdeiben. Fordította: Halász Gyula. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Könyvkiadóvállalata, 164 p. Fekete-fehér fotókkal, és egy térképekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval.
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára 3 kötete: Keöpe Viktor: A szigetek gyöngye., Stein Aurél: ősi ösvényeket Ázsiában. Sven Hedin: Ma Csung-Jin menekülése. Mind erősen kopott aranyozású vászonkötésben
Mukicsné Kozár Mária/Marija Kozar-Mukic: Szlovénvidék. A Szlovén Etnikai Terület Néprajzi Topográfiája 20. század. / Slovensko porabje. Etnoloska Topografija Slovenskega Etnicega Ozemlja. Ljubljana-Szombathely, 1984, Edvard Kardelj Egyetem Bölcsézettudományi Karának Tudományos Intézete-Savaria Múzeum, 225+2+21+1 p. Fekete-fehér fotókkal, két térképpel illusztrálva. Magyar és szlovén nyelven. Kiadói papírkötés. Megjelent 800 példányban.
Balassagyarmat története 896-1962. Balogh Sándor, J. Halász Margit. Balassagyarmat, 1977, Balassagyarmat Város Tanácsa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 2500 példányban.
Karl Baedeker: Oberitalien mit Ravenna, Florenz und Livorno. Handbuch für Reisende. Leipzig, 1911, Verlag von Karl Baedeker, LXX+710 p. Tizennyolcadik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, javított, kissé kopottas gerinccel,festett lapélekkel, térképekkel illusztrálva, német nyelven. / Linen-binding, in German language.
Karl Baedeker: Tirol, Voralberg, Etschland. Westliches teile von Salzburg, und von Kärenten. Handbuch für Reisiende. Leipzig, 1929, Verlag von Karl Baedeker, LVI+556 p. 39. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, javított gerinccel, festett lapélekkel, térképekkel illusztrálva. / Linen binding, with repaired spine, in German language.
Karl Baedeker: Italien von den Alpen bis Neapel. Kurzes Reisehandbuch. Leipzig, 1908, Verlag von Karl Baedeker, XLII+412 p. Hatodik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, a címlap hátoldalán, és az előzéklap belsején ceruzás jegyzettel, festett lapélekkel, térképekkel illusztrálva. Német nyelven. / Linen-binding, in German language. Sixth edition.
Lipták Gábor-Zákonyi Ferenc: Veszprém megye a szabadságküzdelmekben. Veszprémi Könyvek 1. Veszprém, 1958, Veszprém Megyei Tanács Népművelési Osztálya. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, kis folttal. Megjelent 1500 példányban.
Veress D. Csaba: Felsőörs évszázadai. Veszprém Megyei Levéltár Kiadványai 8. Veszprém, 1992, Veszprém Megyei Levéltár. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopottas. Megjelent 3000 példányban.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.