Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 201

75 év a fővárosi útfenntartás szolgálatában. Írta és szerkesztette: Esztergályos Gábor, Király Károly et alii. Közútfenntartási Igazgatóság, Bihari úti telep. 1926-2001. Bp., 2001, Fővárosi Közuterület-Fenntartó Rt. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés.
15580.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kalauz a régi és az új Kolozsvárhoz. Kolozsvár, 1992. Korunk.
15581.

Rufpreis:
1 000 HUF

15582.

Rufpreis:
1 000 HUF

15583.

Rufpreis:
2 400 HUF

Germanus Gyula: Allah akbar! Bp., 1979, Szépirodalmi. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban
15584.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Találkozás Bereggel. Szerk.: Mező András. Vásárosnamény, 1978, Nagyközségi-Járási Könyvtár. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 2500 példányban.
15585.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

15586.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

15587.

Rufpreis:
1 000 HUF

15588.

Rufpreis:
2 800 HUF

Sten Bergman: A viharok hazájában. Természettudományos kutatóutazás a Kurili-szigeteken. Fordította: Dr. Cholnoky Béla. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban.
15589.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

15590.

Rufpreis:
1 800 HUF

15591.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF