Bücher: Gastronomie und Gärtnerei Zahl der Lose: 62
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1843064
17094
330
Books: Gastronomy and Gardening
Rapaics Raymund: A magyarság virágai. A virágkultusz története. Bp.,1932, M. Kir. Természettudományi Társulat, VIII+423 p.+ 18 t. (4 színes.) Kiadói festett, illusztrált egészvászon kötésben 1842704
17095
330
Rapaics Raymund: A magyar gyümölcs. Bp.,1940, Kir. M. Természettudományi Társulat, 350+2 p.+XXXIV t. (kettő színes.) Kiadói egészvászon-kötés, kopott gerinccel,de egyébként jó állapotban. 1844846
17096
330
1821836
17097
330
4 db kertészeti szakkönyv: Bálint György: Gyümölcskert; Jeszenszky Árpád: Oltás, szemzés, dugványozás; Franck: Öngyógyító kiskert; Bruns: 100 ötlet kertészeknek. Példányonként változó, jó állapotban. 1840030
17098
330
F. Nagy Angéla: Különleges konyha. A Nők Lapjában megjelent receptek. 1988, Kossuth. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
1760888
17099
330
Walter Pedrotti-Paolo Pigozzi: Vegetáriánus konyha. Frisset, ízleteset kreatívan. Fordította: dr. Paál Zsuzsanna. Bp.,2008, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés.
1832182
17100
330
Dr. Kosinsky Viktor: A szőlőtermesztés kiskönyve. Bp., 1948, Szerzői kiadás,(Kapucinus-ny.), 65+3 p. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, sérült, hiányos gerinccel.
1832053
17101
330
1820275
17102
330
1831616
17103
330
Vízvári Mariska szakácskönyve. Száz specialitás. Reprint kiadás. Bp, 1986, Közgazdasági és Jogi Kiadó. Kiadói illusztrált kartonált papírkötésben, javított gerinccel. 1820444
17104
330
A mi süteményes könyvünk. Váncza könyv. Budapest, 1991, Minerva. Kiadói egészvászon kötésben. Reprint! 1812731
17105
330
Az Uj Idők receptkönyve. Bp., 1931, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt., XVI + 272+8 p. Kiadói papírkötés, a kötéstáblák megtörtek. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF