Bücher: Bahn. Lokomotive

Zahl der Lose: 54

Železnice v československé dopravní soustavě. Prága, 1989. NADAS. Cseh nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17328.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Mihály Kubinszky: Dampf in der Puszta. Wien, 1978, Josef Otto Slezak. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. / Paperbinding, in German language.
17329.

Rufpreis:
1 200 HUF

Parní Symfonie. Praha, 1988, Nakladelství Dopravy A Spojú. Cseh nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17330.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kal'ko, V. A. - Medvedev, G. G. - Rukavishnikov, Yu. A.: Teplovoz. Moszkva, 1967, Transport. Számos színes illusztrációval. Vászonkötésben, jó állapotban.
17331.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lexikon Eisenbahn L-Z. Berlin,1971,Transpress VEB. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, intézményi bélyegzővel.
17332.

Rufpreis:
1 000 HUF

1994 MÁV Almanach 1994. Bp., 1994, MÁV Rt.-Közlekedési Dokumentációs Rt. Kiadói kartonált papírkötés.
17333.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jahrbuch des Eisenbahnwesens. 16. Folge. Szerk.: Prof. Dr. Vogel. Darmstadt, 1965, Hestra-Verlag. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés.
17334.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csanádi György: Vasúti üzem. Bp.,1954, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés, szakad, kissé viseltes borítóval. Megjelent 1800 példányban.
17335.

Rufpreis:
1 200 HUF

Helmut Bendel: Die elektrische Lokomotive. Aufbau, Funktion, Neue Technik. Berlin, 1994, Transpress. Második kiadás. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
17336.

Rufpreis:
1 000 HUF

G. Freeman Allen: Die schnellsten Züge der Welt. Stuttgart, 1980, Franckh'sche Verlagshandlung. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, intézményi bélyegzővel, kis sérüléssel a gerincen.
17337.

Rufpreis:
1 000 HUF

17338.

Rufpreis:
1 000 HUF

1941 Organ für die Fortschritte des Eisenbahnwesens. 96. évf. Berlin, 1941, Julius Springer. Német nyelven. Átkötött egészvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.
17339.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF