1942 Organ für die Fortschritte des Eisenbahnwesens. 97. évf. Berlin, 1942, Julius Springer. Német nyelven. Átkötött egészvászon-kötés, 68-85. oldalak között fénymásolattal pótolt lapokkal, 186-193. oldalak között a lapok sérültek, javítottak. /Linen-binding, with damaged and restore pages (186-193 p.), and photocopied sheets (68-85. p.), in German language.
A Közlekedési Múzeum évkönyve VI. 1981-1982. Szerk.: Czére Béla. Bp, 1983, Közlekedési Dokumentációs Vállalat. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóval, kis szakadással a papírborítón. Megjelent 1000 példányban.
Vasúti engedélykérők és üzemeltetők könyve. Szerk.: Csárádi János, Hartyányi István. Bp.,1987, Közlekedési Dokumentációs Vállalat. Aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.
Die Entwicklung der Lokomotive. Im Gebiete des Vereins Deutscher Eisenbahnverwaltung. Tafeln zum I. Band 1835-1880. München-Berlin, 1930, R. Oldenbourg. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, német nyelven.
Freytags Hilfsbuch für den Maschinenbau für Maschineningenieure sowie für den Unterricht an technischen Lehranstalten. Szerk.: P. Gerlach. Berlin, 1930, Julius Springer. Nyolcadik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, német nyelven. / Half-linenbinding,with little bit cover, in German language.
Georg V. Lomonossoff: Diesellokomotiven. Düsseldorf, 1985, VDI-Verlag. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, német nyelven. / Linenbinding, in paper cover, in German language.
1938 Organ für die Fortschritte des Eisenbahnwesens. 93. évf. Berlin, 1938, Julius Springer. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel. /Half-linen-binding, in German language.
Handbuch-Das System Bahn. Szerk.: Dietmar Lübke. Hamburg, 2008, DVV Media Group. Kiadói kartonált papírkötés, német nyelven. / Hardback, in German language.
"Vasúti fékberendezések javítása üzemeltetési problémái fékezéstechnika jövője" című nemzetközi konferencia anyaga. Összeáll.: Horváth József. Bp.,é.n.,Közlekedéstudományi Egyesület Landler Jenő Járműjavító Szakcsoport,(MÁVTI Rota-ny.) Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval. Megjelent 200 példányban.