1895 Magyar Szalon. Képes havi folyóirat. 1894. október-1895. március.... https://www.darabanth.com/de/330-Fernauktion/330.0/Andere-Sammelgebiete/Drucksachen~500029/1895-Magyar-Szalon-Kepes-havi-folyoirat-1894-oktober-1895-marcius-Szerk-Fekete-Jozsef-B~II1842290
1842290
12513
330
Printed Materials
Beschreibung: 1895 Magyar Szalon. Képes havi folyóirat. 1894. október-1895. március. Szerk.: Fekete József. Bp., Magyar Szalon. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé foltos borÃtóval, egy kijáró lappal, laza fűzéssel.
: tánczos_gábor