16966.
Beendet 329. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
E. Mecsnikov: Az emberi természet. Bp., 1913, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.