Tétel

Rufpreis:

8 000 HUF

Beschreibung:

Dr. Krause Károly: A leíró emberbonctan kézikönyve. I-II. kötet. Bp.,1881-1882, Franklin. Szövegközti fametszetekkel. Kiadói egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott borítóval, az I. kötet borítója sérült, a hátsó kötéstábla elvált a gerincétől, a könyvtest elvált a borítótól, a II. kötet gerince kissé sérült, a II. kötetből az elülső szennylap, előzéklap és címlap, de a szöveg épp és hiánytalan.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor