Tétel

Rufpreis:

2 000 HUF

Beschreibung:

1938-2005 Szépművészeti Múzeum kiállítási katalógusai, 22 db: Kiállítás Lord Rothermere gyűjteményeiből (1938), Daumier és kortársai (1953), A magyar rézmetszet és rézkarc (1954), Rudnay Gyula (1953), Kupezky és kortársai (1954), Lucas Cranach (1953), Drezdai képtár vendégkiállítása (1959), Antik mozaikok és műkincsek Tunéziából (1974), A francia festészet remekei (1978), Párizsi múzeumok remekművei (1971), Kopt művészet (1980), Antik művészet (1979), Róma születése (1980), Werner Spies: Max Ernst grafikai életműve (1995), Endre Nemes (1973, Gino Galli (1974), Alfred Manessier (1993), Német expresszionista grafikák (1994), XX. századi művészet (1975), Corneille visszatér (2002), A fáraók után- A kopt művészet kincsei Egyiptomból (2005), Harasztiné Dr. Takács Marianna-Szilágyi János György: Műhelytitkok, hamisítványok (1966, 12 p.). Változó állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor