Werbungen Zahl der Lose: 22
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1839114
22654
329
Advertisement
Ansichtskarten
T2/3
Eidgenössisches Schützenfest in Zürich vom 7. bis 18. Juli 1907 / Swiss Federal Shooting Festival in Zurich advertising card + So. Stpl. (EK)
1838284
22655
329
Advertisement
Ansichtskarten
T2/3
1899 München, Allgemeine Deutsche Sport-Ausstellung / German sport exhibition advertisement card. balloon airship.C. Andelfinger & Cie Kunstanstalt No. 337. Offizielle-Karte No. 4. litho (EB)
1834232
22656
329
Advertisement
Ansichtskarten
T2/3
Független Magyar Demokrata Párt, Dr. Balogh István elnök / Hungarian elections, political campaign (EK)
1834229
22657
329
Advertisement
Ansichtskarten
T2/3
1948 Budapesti Nemzetközi Vásár, B.Sz.K.Rt. és B.H.É.V. Alk. szövetkezete reklámlap, villamos / Hungarian international fair's advertisement, tram, artist signed (EK)
1835434
22658
329
Advertisement
Ansichtskarten
T2/3
Gáz a háztartásban. Budapest Székesfőváros Gázművei meghívója gázkészülékek gyakorlati és főzőbemutató előadásra. Seidner litográfia / Hungarian gas advertisement card (EB)
1836296
22659
329
Advertisement
Ansichtskarten
T1
Nem forog a malom vitorlája... Budapest VI. Hotel Britannia és Szondy Söröző grafikai reklámlapja, falfestmény a Nótásteremben / Hungarian restaurant's advertising art postcard. s: Haranghy
1836295
22660
329
Advertisement
Ansichtskarten
T2
Egy pohár bor a hazáért még nem árt! Vörösmarty. Budapest VI. Hotel Britannia és Szondy Söröző grafikai reklámlapja / Hungarian restaurant's advertising art postcard. s: Haranghy
1837426
22661
329
Advertisement
Ansichtskarten
T3
1898 Krondorfi savanyúvíz litho reklámlap / mineral spring water advertisement postcard, litho (kis szakadás / small tear)
1837463
22662
329
Advertisement
Ansichtskarten
T2
Komáromi Schmidthauer-féle Igmándi keserűvíz kinyitható reklámlapja / Hungarian mineral water's folding advertisement card 987012
22663
329
Advertisement
Ansichtskarten
T3
Chinoin sexualhormon készítmények, reklám / medicine advertisement (12.8 x 17 cm) (EB)
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF