Antik Zahl der Lose: 17
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1815324
11086
329
2200
Antique
cca 1800 jelzett (BA) ón tányér, erősen kopott, d: 28 cm
1816817
11087
329
Antique
XX. sz. első fele: Hajót ábrázoló kovácsoltvas asztali lámpa / Smithed iron table lamp 27 cm
1821720
11088
329
Antique
Faragott lófejet ábrázoló fa bot. / Carved horse head stick. 90 cm 1837014
11089
329
Antique
Fa sétabot lófejes réz markolattal, m: 87 cm 1837027
11090
329
Antique
Ülőkés fa sétabot, m: 79 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF