Leidenfrost Gyula: Keserű tenger. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára.... https://www.darabanth.com/de/328-Fernauktion/328.0/Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~1500001/Leidenfrost-Gyula-Keseru-tenger-Magyar-Foldrajzi-Tarsasag-Konyvtara-Bp-en-Franklin-Fe~II1749009
1749009
15140
328
2200
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Leidenfrost Gyula: Keserű tenger. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,é.n., Franklin. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopottas borítóval, gerinccel, kissé laza fűzéssel és elülső szennylappal, intézményi bélyegzővel.
: vörös_iván