15035.
Beendet 328. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 200 HUF
3,25 EUR, 3,75 USD
Halász Gyula: Öt világrész magyar vándorai. Magyar fölfedezők Benyovszkytól napjainkig. Bp.,1937, Grill Károly. Második, bővített kiadás. Képekkel, térképekkel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.