15757.
Beendet 328. Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Modern festők. Magyar és idegen művészek alkotásai eredeti színekben és magyarázó szöveggel. Szerk.: Térey Gábor. IV. köt. Bp., é. n. Festett, aranyozott vászonkötésben. Gerincen kis sérülés, egyébként jó állapotban