Gombosi György: Új magyar rajzművészet. Rippl Rónaitól a Nyolcakig. Bp... https://www.darabanth.com/de/328-Fernauktion/328.0/Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~1500007/Gombosi-Gyorgy-Uj-magyar-rajzmuveszet-Rippl-Ronaitol-a-Nyolcakig-Bp-1945-Erasmus-Kiado~II1721083
1721083
15664
328
Books: Architecture, Art
Beschreibung: Gombosi György: Új magyar rajzművészet. Rippl Rónaitól a Nyolcakig. Bp., 1945, Erasmus. Kiadói félvászon kötésben, megviselt állapotban, kopott borítóval, sérült, viseltes kötéstáblákkal, kissé sérült kötéssel.
: tánczos_gábor