Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 332

18578.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Wass Albert: Magyar örökségünk. Tanulmányok, novellák, hátrahagyott írások és riportok az íróval. Pomáz, 2002, Kráter. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
18579.

Rufpreis:
800 HUF

Patay László: Szelídíts meg! Sajdik Ferenc karikatúráival. Bp.,1994, Aqua. Másdoik, átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés, kopottas gerinccel.
18580.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Faylné Hentaller Mária: A sződi leányok. Bp., é.n. Athenaeum. Kiadói, festett egészvászon kötésben. Belül kissé laza
18581.

Rufpreis:
800 HUF

18582.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

A Budapesti Rendőr-Főkapitányság évkönyve 1994.  Bp., 1996, BRFK. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18583.

Rufpreis:
1 200 HUF

A Budapesti Rendőr-Főkapitányság évkönyve 1994.  Bp., 1995, Pro-Opus. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18584.

Rufpreis:
1 200 HUF

Sir Arthur Conan Doyle: Sherlock Holmes visszatér Bp., 1988. Ifjúsági
18585.

Rufpreis:
800 HUF

Kalló Ferenc: Sikátor utca 24. Bp., é. n., Szent István Társulat. A szerző dedikációjával. Félvászon kötésben kissé foltos borítóval
18586.

Rufpreis:
2 400 HUF

18587.

Rufpreis:
800 HUF

18588.

Rufpreis:
800 HUF

18589.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF