Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 332

Kner Izidor: Kner Izidor Agyafurt alakjai. Csicseri Bors (Ágai Adolf), Molnár Jenő előszavával. Bér Dezső, Garay Ákos, Geiger Richárd, Homicskó Athanáz, Kalivoda Kata, Mühlbeck Károly, Szigethy István, Vadász Miklós 253 eredeti rajzával. Gyoma, 1926, Kner Izidor, 367 p- Harmadik, tetemesen bővített kiadás. Kiadói félvászon kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel, possessor bejegyzéssel, de belül jó állapotban.
18554.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Orbán Dezső: Gutenberg. Bp.,1940, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Átkötött egészvászon-kötés.
18555.

Rufpreis:
1 000 HUF

18556.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

18557.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

18558.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

18559.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Faludy György: Őszi harmat után. Bp.,1947, Officina. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé szakadt papírborítóval.
18560.

Rufpreis:
3 000 HUF

18561.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

18562.

Rufpreis:
5 000 HUF

18563.

Rufpreis:
5 000 HUF

Vegyes könyvtétel, 4 db:   Ignácz Rózsa: anyanyelve magyar... Bp.,1943, Dante. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.  Farkas Imre: Tűnő évek. 1905-1908. Bp.,1909, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.   Ritoók Emma: Gyárfás Sándor két élete. Bp., é.n., Magyar Asszonyok Nemzeti Szövetsége. Kiadói egészvászon-kötés.   Auer István: Gólyafészek. Dr. Kónya József rajzaival. Kalocsa, 1929, Árpád Rt. Könyvnyomdája. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
18564.

Rufpreis:
1 000 HUF

18565.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF