Hatszáz magyar nemzeti dal. Szavalmányok és dalok gyűjteménye. Bp.,(1899), Méhner Vilmos. Negyedik javított és bővített kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, a gerincen kis sérüléssel, a borítón kis kopással.