Jelzés nélkül: Hölgy balkonon. Olaj, vászon, 50×30 cm https://www.darabanth.com/de/328-Fernauktion/328.0/Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~1000001/Jelzes-nelkul-Holgy-balkonon-Olaj-vaszon-50C39730-cm~II1828555
1828555
10281
328
2200
Beschreibung: Jelzés nélkül: Hölgy balkonon. Olaj, vászon, 50×30 cm
: vörös_iván