Csáky Sándor: A huszadik század szakácsművészete. Bp.,1929, Szerzői ki... https://www.darabanth.com/de/327-Fernauktion/327.0/Bucher/Bucher-Gastronomie-und-Gartnerei~2500007/Csaky-Sandor-A-huszadik-szazad-szakacsmuveszete-Bp-1929-Szerzoi-kiadas-Elso-kiadas-K~II1817886
1817886
15718
327
Books: Gastronomy and Gardening
Beschreibung: Csáky Sándor: A huszadik század szakácsművészete. Bp.,1929, Szerzői kiadás. Első kiadás. Kiadói félbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, sérült lapokkal, rossz állapotban.
: vörös_iván