Sorsdöntő napok...I-IV. kötet. Nagyünnepi Machzor. Fordította és magyarázta: Dr. Krausz Fülöp. I. kötet: Rós-Hasana 1. napjára; II. kötet: Rós-Hasana 2. napjára; III. kötet: Kol-Nidre estjére. IV. kötet: Jom-Kippur napjára. Debrecen,(1942(5702), Nagy Károly Grafikai Műintézete, XVI+333+272+4+144+412 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel. az I. kötet gerincén kis sérüléssel, jó állapotban. Ritka!