Nagyenyedi Album. Szerk.: Dr. Lukinich Imre. Budapest, 1926, Nagyenyed... https://www.darabanth.com/de/324-Fernauktion/324.0/Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~1000001/Nagyenyedi-Album-Szerk-Dr-Lukinich-Imre-Budapest-1926-Nagyenyedi-Bethlen-Kollegium-Volt-Dia~II1427108
1427108
15060
324
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Nagyenyedi Album. Szerk.: Dr. Lukinich Imre. Budapest, 1926, Nagyenyedi Bethlen-Kollégium Volt Diákjainak Testvéri Egyesülete. Kiadói aranyozott egészvászon, picit kopott gerinccel, fekete-fehér illusztrációkkal.
: moldován_péter