Magyar jezsuiták Kínában. A tamingi misszió első tíz éve. Bp., 1935, Katolikus Missziók Kiadása. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, kopott, foltos borítóval, laza, kissé sérült fűzéssel.