15069.
Beendet 324. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 600 HUF
7,05 EUR, 8,13 USD
Italo Balbo: Repülőrajokkal az óceánon át. Fordította Révay József. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,é.n,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban.