Bücher: Jagd Zahl der Lose: 11
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1657461
15758
324
Books: Hunting
1657501
15759
324
3400
Books: Hunting
1802983
15760
324
Books: Hunting
Széchényi Zsigmond: Vadászat négy földrészen. 1927-1964. Bp., 1987, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés. 1783737
15761
324
Books: Hunting
Széchényi Zsigmond: Ünnepnapok. Egy magyar vadász hitvallása. Második rész. Bp., 1965, Szépirodalmi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval, kissé foltos papírborítóval, jó állapotban. 1783735
15762
324
Books: Hunting
Szarvasok nyomában és egyéb írások. Bp., 1979, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal, és rajzokkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1783729
15763
324
Books: Hunting
Széchényi Zsigmond: Hengergő homok. Sivatagi vadásznapló. Bp., 1964, Szépirodalmi Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon kötés, kiadói papír védőborítóban.
1783771
15764
324
Books: Hunting
Széchenyi Zsigmond: Csui! ... Afrikai vadásznapló 1928. október - 1929. április. Bp., 1962, Szépirodalmi Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
1783775
15765
324
Books: Hunting
Széchényi Zsigmond két könyve: Alaszkában vadásztam. Vadásznapló. 1935. augusztus-október. Nahar. Indiai útinapló. Bp., 1963-1964, Szépirodalmi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés és kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban, jó állapotban.
1750451
15766
324
Books: Hunting
Széchenyi Zsigmond négy könyve: Náhar. Indiai útinapló. Bp., 1958, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötésben. Ünnepnapok. Egy magyar vadász hitvallása. Második rész. Bp., 1963, Szépirodalmi. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés. Ahogy elkezdődött. Bp., 1965, Szépirodalmi. Kiadói félvászonkötés, kiadói papír védőborítóban. Denaturált Afrika. (Feleségemmel a Fekete Földrészen.) Bp., 1968, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Első kiadás.
1784906
15767
324
Books: Hunting
Schmidt Egon. Erdőn mezőn nyitott szemmel. Bp., 1977: Natura. Jan Kozák: A tajgán vadászaton, Bp., 1977. Gondolat.
1666938
15768
324
Books: Hunting
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF