https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 23

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Jugoszlávia ~1975. "Jugoszlávia felszabadítása és fasizmus feletti győzelem 30. évfordulója" jelzett Ag emlékérem (4,95g/0.925/24mm) T:2(P) fo. Yugoslavia ~1975. "30th Anniversary - Liberation of Yugoslavia and the Victory over Fascism" hallmarked Ag commemorative medal (4,95g/0.925/24mm) C:XF(P) spotted
1
31520.

Jugoszlávia ~1975. "Jugoszlávia felszabadítása és fasizmus feletti győzelem 30. évfordulója" jelzett Ag emlékérem (4,95g/0.925/24mm) T:2(P) fo. Yugoslavia ~1975. "30th Anniversary - Liberation of Yugoslavia and the Victory over Fascism" hallmarked Ag commemorative medal (4,95g/0.925/24mm) C:XF(P) spotted

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lengyelország 1765. "Stanislaw Konarski 65. születésnapjára" Br emlékérem, modern öntött, tokban (42,5mm) T:2,2- Poland 1765. "Stanislaw Konarski 65th Birthday" Br commemorative medallion, modern recast, in case (42,5mm) C:XF,VF
1
31521.

Lengyelország 1765. "Stanislaw Konarski 65. születésnapjára" Br emlékérem, modern öntött, tokban (42,5mm) T:2,2- Poland 1765. "Stanislaw Konarski 65th Birthday" Br commemorative medallion, modern recast, in case (42,5mm) C:XF,VF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Nagy-Britannia 1897. "1837-1897 A leghosszabb uralkodás angol uralkodók között" aranyozott fém emlékérem (39mm) T:2,2- fúrt lyuk Great Britain 1897. "1837-1897 In celebration of the longest reign of any English monarch" gold plated metal medallion (39mm) C:XF,VF drilled hole for ring
1
31522.

Nagy-Britannia 1897. "1837-1897 A leghosszabb uralkodás angol uralkodók között" aranyozott fém emlékérem (39mm) T:2,2- fúrt lyuk Great Britain 1897. "1837-1897 In celebration of the longest reign of any English monarch" gold plated metal medallion (39mm) C:XF,VF drilled hole for ring

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nagy-Britannia 1989. "Világ megmentők - Jaguár" sárgaréz emlékérem (38,5mm) T:1-,2 Great Britain 1989. "World Savers - Jaguar" Brass commemorative medal (38,5mm) C:UNC,AU
1
31523.

Nagy-Britannia 1989. "Világ megmentők - Jaguár" sárgaréz emlékérem (38,5mm) T:1-,2 Great Britain 1989. "World Savers - Jaguar" Brass commemorative medal (38,5mm) C:UNC,AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Német Államok / Szászország 1826. "Johann Wolfgang von Goethe" Cu emlékérem. Szign.: Friedrich Anton König (43mm) T:2 German States / Saxony 1826. "IOH. WOLFG. VON GOETHE - G. LOOS DIR. F. KONIG FEC. / MDCCCXXVI" Cu medallion. Sign.: Friedrich Anton König (43mm) C:XF
1
31524.

Német Államok / Szászország 1826. "Johann Wolfgang von Goethe" Cu emlékérem. Szign.: Friedrich Anton König (43mm) T:2 German States / Saxony 1826. "IOH. WOLFG. VON GOETHE - G. LOOS DIR. F. KONIG FEC. / MDCCCXXVI" Cu medallion. Sign.: Friedrich Anton König (43mm) C:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
EUR
,
46,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Német Államok 1840. "Guttenberg" kétoldalas Br emlékérem (51mm) T:2 German States 1840. "Guttenberg" double-sided Br commemorative medallion (51mm) C:XF
1
31525.

Német Államok 1840. "Guttenberg" kétoldalas Br emlékérem (51mm) T:2 German States 1840. "Guttenberg" double-sided Br commemorative medallion (51mm) C:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Németország ~1990. "A német szabadság napja 1989. november 9. / 40 éves a Német Szövetségi Köztársaság" Ag emlékéremm sorszámozott tanúsítvánnyal (8,5g/0.999/30mm) T:PP
1
31526.

Németország ~1990. "A német szabadság napja 1989. november 9. / 40 éves a Német Szövetségi Köztársaság" Ag emlékéremm sorszámozott tanúsítvánnyal (8,5g/0.999/30mm) T:PP

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Németország DN "Zur erinnerung an den Besuch in Meissen (Meissen-i látogatás emlékére)" kerámia plakett (49mm) T:1-,2 ragasztónyom Germany ND "Zur erinnerung an den Besuch in Meissen (The remember the visit in Meissen)" ceramics plaque (49mm) C:AU,XF gluemark
1
31527.

Németország DN "Zur erinnerung an den Besuch in Meissen (Meissen-i látogatás emlékére)" kerámia plakett (49mm) T:1-,2 ragasztónyom Germany ND "Zur erinnerung an den Besuch in Meissen (The remember the visit in Meissen)" ceramics plaque (49mm) C:AU,XF gluemark

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Pápai Állam 1900. "XIII. Leó" fém emlékérem. Szign.: Francesco Bianchi (43mm) + Hollandia DN "Vilma" fém emlékérem (38mm) T:2-,3 ph.,fülnyom Papal State 1900. "Pope Leo XIII / Holy Door" metal commemorative medal". Sign.:  Francesco Bianchi (43mm) + Netherlands ND "Wilhelmina" metal commemorative medallion (38mm) C:VF,F edge error, ear mark
1
31528.

Pápai Állam 1900. "XIII. Leó" fém emlékérem. Szign.: Francesco Bianchi (43mm) + Hollandia DN "Vilma" fém emlékérem (38mm) T:2-,3 ph.,fülnyom Papal State 1900. "Pope Leo XIII / Holy Door" metal commemorative medal". Sign.: Francesco Bianchi (43mm) + Netherlands ND "Wilhelmina" metal commemorative medallion (38mm) C:VF,F edge error, ear mark

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1900. "Sir Moses Montefiore" öntött medál (18,71g/38mm) T:2,2- anyagfelesleg ~1900. "Sir Moses Montefiore" cast medal (18,71g/38mm) C:XF,VF excess material
1
31529.

~1900. "Sir Moses Montefiore" öntött medál (18,71g/38mm) T:2,2- anyagfelesleg ~1900. "Sir Moses Montefiore" cast medal (18,71g/38mm) C:XF,VF excess material

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
EUR
,
156,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vatikán DN "Pápák" ezüstözött fém emlékérem szuvenír szett benne 9db klf érem T:1,1- Vatican ND "Popes" silver plated metal medallions in souvenir set, 9pcs of diff medals C:UNC,AU
1
31530.

Vatikán DN "Pápák" ezüstözött fém emlékérem szuvenír szett benne 9db klf érem T:1,1- Vatican ND "Popes" silver plated metal medallions in souvenir set, 9pcs of diff medals C:UNC,AU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
15
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse