Jugoszlávia ~1975. "Jugoszlávia felszabadítása és fasizmus feletti győzelem 30. évfordulója" jelzett Ag emlékérem (4,95g/0.925/24mm) T:2(P) fo. Yugoslavia ~1975. "30th Anniversary - Liberation of Yugoslavia and the Victory over Fascism" hallmarked Ag commemorative medal (4,95g/0.925/24mm) C:XF(P) spotted
Nagy-Britannia 1897. "1837-1897 A leghosszabb uralkodás angol uralkodók között" aranyozott fém emlékérem (39mm) T:2,2- fúrt lyuk Great Britain 1897. "1837-1897 In celebration of the longest reign of any English monarch" gold plated metal medallion (39mm) C:XF,VF drilled hole for ring
Német Államok / Szászország 1826. "Johann Wolfgang von Goethe" Cu emlékérem. Szign.: Friedrich Anton König (43mm) T:2 German States / Saxony 1826. "IOH. WOLFG. VON GOETHE - G. LOOS DIR. F. KONIG FEC. / MDCCCXXVI" Cu medallion. Sign.: Friedrich Anton König (43mm) C:XF
Németország ~1990. "A német szabadság napja 1989. november 9. / 40 éves a Német Szövetségi Köztársaság" Ag emlékéremm sorszámozott tanúsítvánnyal (8,5g/0.999/30mm) T:PP
Németország DN "Zur erinnerung an den Besuch in Meissen (Meissen-i látogatás emlékére)" kerámia plakett (49mm) T:1-,2 ragasztónyom Germany ND "Zur erinnerung an den Besuch in Meissen (The remember the visit in Meissen)" ceramics plaque (49mm) C:AU,XF gluemark
Pápai Állam 1900. "XIII. Leó" fém emlékérem. Szign.: Francesco Bianchi (43mm) + Hollandia DN "Vilma" fém emlékérem (38mm) T:2-,3 ph.,fülnyom Papal State 1900. "Pope Leo XIII / Holy Door" metal commemorative medal". Sign.: Francesco Bianchi (43mm) + Netherlands ND "Wilhelmina" metal commemorative medallion (38mm) C:VF,F edge error, ear mark