Berán Lajos (1882-1943) 1929. "Magyar Királyi Földmívelésügyi Minister... https://www.darabanth.com/de/323-Fernauktion/323.0/Numismatik/Ungarische-Gedenkmunzen-Plaketten~2000008/Beran-Lajos-1882-1943-1929-Magyar-Kiralyi-Foldmivelesugyi-Minister-ketoldalas-ezustoz~II1796053
1796053
30520
323
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Beschreibung: Berán Lajos (1882-1943) 1929. "Magyar Királyi Földmívelésügyi Minister" kétoldalas, ezüstözött, peremén jelzett Br emlékérem T:2 kopott ezüstözés
: ekb